Viljandi valla volikogu liikmed

 

 

Nimi

Erakond

Telefon

e-post

1.

Mait Allas

Eesti Reformierakond

58652987

mait.allas@viljandivald.ee

2.

Rein Anton

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

511 5422

rein.anton@viljandivald.ee

3.

Tarmo Arak

Erakond Isamaa ja Res Publica Lii

527 8113

tarmo.arak@viljandivald.ee

4.

Rivo Aren

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

529 0627

rivo.aren@viljandivald.ee

5.

Airi Aruoja

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

554 0165

airi.aruoja@viljandivald.ee

6.

Anzori Barkalaja

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

513 9760

anzori.barkalaja@viljandivald.ee

7.

Ülle Gurjev

Eesti Reformierakond

518 3327

ylle.gurjev@viljandivald.ee

8.

Valmar Haava

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

56272188               

valmar.haava@viljandivald.ee 

9.

Andrus Jürgenson

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

529 0972

andrus.jyrgenson@viljandivald.ee

10.

Jaanus Kaasik

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

55572357

jaanus.kaasik@viljandivald.ee

11.

Kaupo Kase

volikogu esimees

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

515 2723

kaupo.kase@viljandivald.ee

12.

Kalevi Kaur

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

53080231

kalevi.kaur@viljandivald.ee

13.

Ly Kirt

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

517 6729

ly.kirt@viljandivald.ee

14.

Loit Kivistik

Eesti Reformierakond

503 7186

loit.kivistik@viljandivald.ee

15.

Marika Kivistik

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

524 3056

marika.kivistik@viljandivald.ee

16.

Hellar Mutle

volikogu aseesimees

Valimisliit Vabad Vallakodanikud

514 3547

hellar.mutle@viljandivald.ee

17.

Rait Märtin

Eesti Reformierakond

55642223

rait.martin@viljandivald.ee

18.

Mare Pariis

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

53412500

mare.pariis@viljandivald.ee

19.

Peeter Peek

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

523 6399

peeter.peek@viljandivald.ee

20.

Aivar Piir

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

504 1169

aivar.piir@viljandivald.ee

21.

Heino Ruus

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

520 8381

heino.ruus@viljandivald.ee

22.

Ene Saar

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

507 0846

ene.saar@viljandivald.ee

23.

Ülar Saar

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

522 3687

ylar.saar@viljandivald.ee

24.

Mait Siirus

Valimisliit Vabad Vallakodanikud

55632663

mait.siirus@viljandivald.ee

25.

Ülo Tuvi

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

515 7103

ylo.tuvi@viljandivald.ee

26.

Väino Viidebaum

Valimisliit Vabad Vallakodanikud

504 4956

 

27.

Juhan Änilane

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

527 4582

juhan.anilane@viljandivald.ee