Volikogu liikmed

 

 

Ees- ja

perekonnanimi

Töö volikogus

Telefon

E-post

1.

Aivar Kustavus

Vallavolikogu esimees

Eelarve- ja arengukomisjoni esimees

510 0239

aivar.kustavus@pma.agri.ee

2.

Mare Pariis

Vallavolikogu aseesimees

53412500

tarvastu@gmail.com

3.

Andrus Jürgenson

 

529 0972

andrus.jyrgenson@mail.ee

4.

Aive Kaldra

Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees

5257200

akaldra@gmail.com

5.

Ellen Piirak

 

5225697

ellen.piirak@mail.ee

6.

Airi Aruoja

 

554 0165

airiiria@hot.ee

7.

Kalle Nukka

 

5801 0926

kallenukka@gmail.com

8.

Joel Mandri

 

521 3923

joel.mandri@gmail.com

9.

Ly Kirt

Tervishoiu- ja sotsiaaltöökomisjoni esimees

517 6729

hooldekodu@tarvastu.ee

10.

Luule Pille

Revisjonikomisjoni esimees

53328356

luule303@hot.ee 

11.

Tarmo Arak

Spordi- ja noorsootöökomisjoni esimees

527 8113

kivipuh08@gmail.com

12.

Argo Tamm

 

5144381

argotamm@gmail.com

13.

Andi Reitel

Majandus-, maa- ja heakorrakomisjoni esimees

5241740

andi.reitel@gmail.com

14.

Peeter Peek

 

5236399

peeterpeek@gmail.com

15.

Tiia Klein

 

56631983

saarikutalu@gmail.com