Ametnikud

Tarvastu Vallavalitsus                                                                                                Lahtioleku ajad:

Reg. nr 75012191                                                                                                        E-R 8.00-16.30
Posti 52e, 69701 Mustla, Viljandimaa                                                                      Lõuna 12.00-12.30

SEB PANK: EE241010302011249001

SWEDBANK AS: EE842200221018341336

DANSKE BANK: EE613300334361330004
Telefon 435 1810
E-post: tarvastu@tarvastu.ee

 

Ametikoht Nimi Tuba Telefon E-post
Vallavanem Alar Karu 2 435 1811; 517 2437 alar.karu@tarvastu.ee
Vallasekretär Kairi Kärner 3 435 1812 kairi.karner@tarvastu.ee
Volikogu esimees Aivar Kustavus 10 510 0239 aivar.kustavus@tarvastu.ee
Finantsnõunik Ene Mitt 8 435 1815 ene.mitt@tarvastu.ee
Haridus- ja kultuurinõunik Maive Feldmann 11 435 1817 maive.feldmann@tarvastu.ee
Majandusnõunik Rein Anton 9 435 1816 rein.anton@tarvastu.ee
Vanemmaakorraldaja Paul Sepping 14 435 1819 paul.sepping@tarvastu.ee
Sotsiaalnõunik Irma Väre 4 435 1813; 517 6711 irma.vare@tarvastu.ee
Ehitusspetsialist Lembit Kõva 13 435 1824 lembit.kova@tarvastu.ee
Raamatupidaja Ruth Mikk 7 435 1826 ruth.mikk@tarvastu.ee
Lastekaitsespetsialist Marta Rohtla 6 435 1814; 5307 8882 marta.rohtla@tarvastu.ee
Raamatupidaja-toimetulekuspetsialist Marju Lillemägi 5 435 1823 marju.lillemagi@tarvastu.ee

Registripidaja-arhivaar

 

Hilda Kopra 7 435 1825
 
tarvastu@tarvastu.ee
Sekretär-asjaajaja Tiina Almers 1 435 1810
520 4216

tiina.almers@tarvastu.ee;

tarvastu@tarvastu.ee

Arendusspetsialist Ilona Tiigi 10

435 1822

57494828

Ilona.tiigi@tarvastu.ee

 

 

Volikogu liikmed

 

 

Ees- ja

perekonnanimi

Töö volikogus

Telefon

E-post

1.

Aivar Kustavus

Vallavolikogu esimees

Eelarve- ja arengukomisjoni esimees

510 0239

aivar.kustavus@pma.agri.ee

2.

Mare Pariis

Vallavolikogu aseesimees

53412500

tarvastu@gmail.com

3.

Andrus Jürgenson

 

529 0972

andrus.jyrgenson@mail.ee

4.

Aive Kaldra

Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees

5257200

akaldra@gmail.com

5.

Ellen Piirak

 

5225697

ellen.piirak@mail.ee

6.

Airi Aruoja

 

554 0165

airiiria@hot.ee

7.

Kalle Nukka

 

5801 0926

kallenukka@gmail.com

8.

Joel Mandri

 

521 3923

joel.mandri@gmail.com

9.

Ly Kirt

Tervishoiu- ja sotsiaaltöökomisjoni esimees

517 6729

hooldekodu@tarvastu.ee

10.

Luule Pille

Revisjonikomisjoni esimees

53328356

luule303@hot.ee 

11.

Tarmo Arak

Spordi- ja noorsootöökomisjoni esimees

527 8113

kivipuh08@gmail.com

12.

Argo Tamm

 

5144381

argotamm@gmail.com

13.

Andi Reitel

Majandus-, maa- ja heakorrakomisjoni esimees

5241740

andi.reitel@gmail.com

14.

Peeter Peek

 

5236399

peeterpeek@gmail.com

15.

Tiia Klein

 

56631983

saarikutalu@gmail.com
 

 

Vallavalitsuse koosseis

 
Nimi Töökoht Amet Telefon
Alar Karu Tarvastu Vallavalitsus Vallavanem 517 2437; 435 1811
Kalev Nurk OÜ Karpo juhatuse esimees 5187342
Mati Valli Viljandi Kutseõppekeskus haldusosakonna  juht 5091772
Jaan Ingermann   Ettevõtja 52 73 758
Rein Anton Tarvastu Vallavalitsus Majandusnõunik 511 5422; 435 1816
Elmar Lips   Ettevõtja 523 6886
Priit Silla Pensionär Pensionär 5284 734