« Tagasi

Mustla postkontor on aprilli teises pooles ajutiselt suletud

14. aprillist kuni 1. maini on Mustla postkontor ajutiselt suletud. Sel ajal väljastab kõiki Mustla postkontori saadetisi  Viljandi postkontor (Tallinna tänav 22, Viljandi), mis on avatud seitsmel päeval nädalas. Mustla postkontor on taas avatud alates 2. maist ning lähiajal pole plaanis postiasutust sulgeda.

Samuti on postiteenuseid võimalik tarbida Kärstna postipunktis.

Ajal, mil postkontor on suletud, on võimalik postiteenuseid tarbida ka kirjakandja vahendusel. Kirjakandjaga saab koju tellida nii oma kirjad kui pakid, osta marke, vormistada ajakirjandustellimusi, saata siseriiklikke rahakaarte, tellida pensionit ning kasutada makseteenuseid.

Kui inimene elab lähimast postkontorist või postipunktist kaugemal kui viis kilomeetrit, on tema jaoks kirjakandja tellimine tasuta ning tasuda tuleb vaid tellitavate teenuste eest. See tähendab, te Mustla piirkonna elanikud saavad postkontori puhkuse ajal tarbida kirjakandja teenuseid tasuta. Kirjakandjale saab tasuda sularahas.

Kirjakandja saab koju tellida helistades telefonil 661 6616, saates e-kirja aadressil info@omniva.ee või vormistades tellimuse Omniva kodulehel. Tellimuse esitamisel antakse kliendile ajaaken, mis vahemikus kirjakandja teenuste osutamiseks aadressile saabub.