« Tagasi

Kevad toob Tarvastusse teatrielamusi

22. märtsil kell 19 näeb Mustla rahvamajas etendust "Henrik Normanni uskumatud seiklused New Yorgis" ja 10. mail kell 19 Rakvere teatri etendust "8 armastavat naist".

Normanni Broadwayl kirja pandud tekst põhineb tõestisündinud lool. 2016. aasta alguse veetis Henrik Normann New Yorgis, elades Times Square'il, hotelli Crowne Plaza 46. korrusel, toas number 4637. Pärast äpardusi lennujaamas, kummalisi intsidente lennukis ja konflikte vastuvõtulauas ei oleks ta eales uskunud, et visiit New Yorki saab edasi veel ainult hullemaks minna. Enam ei jäänud muud üle, kui kõik üles kirjutada. Äratundmisrõõmu jagub kõigile, kes ise vähegi maailmas ringi reisinud on. Väikesed liialdused teenivad ainult üht eesmärki - vaatajatel peab lõbus olema. Lavale astuvad ka mitmed riigijuhid ja avaliku elu tegelased, sest kes oskaks neid veel paremini parodeerida kui mees-nagu-orkester Henrik Normann ise. Kohustuslik kõigile, kes naljast lugu peavad!

Rakvere teatri etendust "8 armastavat naist" tutvustatakse nii: 
Elas kord mees, tubli ja hea mees. Mehe ümber keerles kaheksa naist.
Naised tantsisid mehe ümber oma tavalist tantsu – elutantsu... Armastada, olla
armastatud, saada armastatuks. Saada, saada, ainult midagi saada ja saavutada!?

Elu aga tahab elamist - elul on oma plaanid.
Naer läbi pisarate võib raputada, hoiatada - halvatud tunnete, jõuetu mõtlemise
ning loomuvastaseks muutunud elu eest.

Esietendus 8. märtsil 2013 suures saalis
„„8 armastavat naist" tundub ühtpidi komöödiana sõna kõige otsesemas tähenduses, teisalt paistab rollidest enam inimest, kui puhas komöödia nõuaks." (Inna Grünfeldt)

Lavastaja Eili Neuhaus
Kunstnik Reili Evart
Tõlkija Raimond Kaugver
Osades Ines Aru (külalisena), Anne Veesaar (külalisena), Ülle Lichtfeldt, Marin Mägi-Efert, Maarika Mesipuu-Veebel või Silja Miks, Liisa Aibel, Helgi Annast, Eili Neuhaus

Pileteid saab osta Mustla rahvamajast, info tel 5858 8787; 4351 818.