Ametnikud

Tarvastu Vallavalitsus                                                                                                Lahtioleku ajad:

Reg. nr 75012191                                                                                                        E-R 8.00-16.30
Posti 52e, 69701 Mustla, Viljandimaa                                                                      Lõuna 12.00-12.30

Pank: 10302011249001
Telefon 435 1810
E-post: tarvastu@tarvastu.ee

 

Ametikoht Nimi Tuba Telefon E-post
Vallavanem Alar Karu 2 435 1811; 517 2437 alar.karu@tarvastu.ee
Vallasekretär Kairi Kärner 3 435 1812 kairi.karner@tarvastu.ee
Volikogu esimees Aivar Kustavus 10 510 0239 aivar.kustavus@tarvastu.ee
Finantsnõunik Ene Mitt 8 435 1815 ene.mitt@tarvastu.ee
Haridus- ja kultuurinõunik Maive Feldmann 11 435 1817 maive.feldmann@tarvastu.ee
Majandusnõunik Rein Anton 9 435 1816 rein.anton@tarvastu.ee
Vanemmaakorraldaja Paul Sepping 14 435 1819 paul.sepping@tarvastu.ee
Sotsiaalnõunik Irma Väre 4 435 1813; 517 6711 irma.vare@tarvastu.ee
Ehitusspetsialist Lembit Kõva 13 435 1824 lembit.kova@tarvastu.ee
Raamatupidaja Ruth Mikk 7 435 1826 ruth.mikk@tarvastu.ee
Lastekaitsespetsialist Marta Rohtla 6 435 1814; 5307 8882

marta.rohtla@tarvastu.ee 

Raamatupidaja-toimetulekuspetsialist Marju Lillemägi 5 435 1823 marju.lillemagi@tarvastu.ee

Registripidaja-arhivaar

Sekretär-asjaajaja

Tiina Almers 1 435 1810
520 4216
tiina.almers@tarvastu.ee
Arendusspetsialist Ilona Tiigi 10

435 1822

57494828

Ilona.tiigi@tarvastu.ee